Okrsková soutěž Ouběnice 2015

30.05.2015 14:36

Okrsková soutěž Ouběnice 2015.

V sobotu 30.5.2015 se konala okrsková soutěž v požárním sportu. SDH Nesvačily zastupovala družstva žen a mužů.
Muži se umístili na neoblíbeném 4-tém místě, ale přesto je to úspěch, protože v předchozích letech se vždycky něco zvrtlo a celkové umístění bývalo horší.
Především se musím zmínit o požárním útoku, kde naši hasiči byli třetí a to je úspěch. Soutěžilo 9 družstev.
Úspěchem je vůbec i to, že se podařilo dát pro tuto soutěž dohromady družstvo žen! Termín soutěže se totiž velmi křížil se studijními povinnostmi našich hasiček.
Děvčata se zůčastnila se ctí na 4-tém místě. V pořadové přípravě neměla ani jeden trestný bod a povedl se i zdárně útok!
Doufám, že ty "brambory" naše sportovce neotráví a myslím si, že letos ještě nějaké úspěchy příjdou.
Chci moc poděkovat našemu Fanklubu, protože ten opět v letošním roce zvítězil.

Ing.Luděk Kouba - starosta sboru